Δηλώστε συμμετοχή στο 5th Greek Barber Festival

Για ακόμη μία χρονιά οι σπουδαστές της σχολής μας θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν το 5th Greek Barber Festival που θα πραγματοποιηθεί 9 και 10 Φεβρουαρίου στο Λουτράκι.

Josh Lamonaca, Charlie Gray, Glen Mc Goldbrick, James Beaumont, Robert Braid, Haiden Cassidy, Julius Caesar είναι μόλις μερικοί από τους διεθνείς εκπαιδευτές που θα διδάξουν τεχνικές και τάσεις από τις τελευταίες τάσεις του barber industry.

❗️MONO για τους σπουδαστές της Σχολή Κομμωτικής Amarandos D. το κόστος εισόδου στο φεστιβάλ και για τις δύο ημέρες ανέρχεται στα 30€*.❗️

👉Δηλώστε συμμετοχή στη Γραμματεία της σχολής μας έως και τις 20 Ιανουαρίου για να επωφεληθείτε της προσφοράς!

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε τη Γραμματεία της σχολής μας, ή καλέστε μας στο: 21 0571 8770.

*Η γενική είσοδος και για τις δύο ημέρες σε όσους ΔΕΝ φοιτούν στη σχολή μας ανέρχεται στα 120€, ενώ για τη μία ημέρα στα 90€.

ABOUT AUTHOR

NO COMMENTS